fbpx

NASZA HISTORIA

Who We Are

SMF PROJECT jako kreatywna agencja projektowa bazuje na unikatowym podejściu do projektowania ubrań. Włcicielką firmy jest absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania w Krakowie od najmłodszych lat obserwowała modę. Interesowała się wszystkim co się z nią wiązało. ledziła pokazy mody, najnowsze trendy skupiając swoją uwagę na detalach związanych z projektowaniem odzieży. To sprawiło, że marzenie o projektowaniu odzieży zakiełkowało w jej głowie bardzo wcześnie i towarzyszyło przez wiele lat. Dziś jej dziecięce marzenie się ziszcza, na stałe pracuje na stanowisku głównego projektanta oraz prowadzi kreatywną agencje projektową, gdzie pomaga w tworzeniu marek odzieżowych innym.

l

BIURO PROJKETOWE

PRODUKCJA

AGENCJA KREATYWNA

Jak możemy powiedzieć o sobie sami?

Zapewniamy kompleksową obsługę: od wykonania projektu, przez jego realizację  po reklam. Nie będziesz musiał się już martwić o szukanie odpowiedniego podwykonawcy dla każdej fazy realizacji Twojego zlecenia. Tworzymy zgrany, sprawdzony i doświadczony team. Możesz Nam w pełni zaufać na wszystkich etapach współpracy.

NASZE WARTOŚCI

Mission & 

Philosophy

01

POMAGAMY I WSPIERAMY

Nasza pracownia stworzona została po to, aby nieść pomoc małym i średnim producentom marek odzieżowych. Wiemy, jak wieloetapowy proces produkcji przejść bezkolizyjnie. Nauczymy też Ciebie.

02

POLEGAMY NA DOŚWIADCZENIU

Lata doświadczeń w branży oraz przejście przez wszystkie etapy projektowania i produkcji dla własnej marki doprowadziły nas tu gdzie jesteśmy. Nasze kompetencje to nasz największy atut.

03

JAKOŚĆ I ORYGINALNOŚĆ

Dzięki naszemu zespołowi projektantów Twoja marka otrzyma indywidualne projekty skrojone na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb. Nie musisz śledzić trenów, my robimy to za Ciebie.

Process & Target

Czuwamy nad każdym z etapów wykonywanych prac

  • W pierwszej kolejności przeanalizujemy Twoje potrzeby.

  • Następnie, podczas projektowania i tworzenia szablonów uwzględnimy oczekiwania marki oraz wczujemy się w preferencje osób, które w przyszłości mają nosić ubrania. 

Proces produkcyjny wspieramy kontrolą jakości

  • Optymalizacja każdego etapu tworzenia wynika z szacunku dla Klienta. Dzięki temu, że jesteśmy gotowi na wprowadzanie poprawek na każdym etapie produkcji – oszczędzamy Twój czas.

Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły

  • Wesprzemy Twoje działania w wypromowaniu nowopowstałej kolekcji
  • Od koncepcji po reklamę gotowych ubrań – stale jesteśmy do Twojej dyspozycji

NASZ KAPITAŁ TO LUDZIE

Founder &

Director

SANDRA WILDNER

Założycielka kreatywnej agencji projektowej cały czas podkreśla, że nie działa sama.
Każde oddane do użytku ubranie to efekt pracy zespołowej. Pełen inicjatywy team tworzą: projektanci, krawcowe, konstruktorzy oraz eksperci od marketingu. Tworząc poszczególne elementy ubioru pracujemy na wysokogatunkowych tkaninach. Przede wszystkim zwracamy uwagę na ich wysoką jakość wykonania,  więc do dodatki do Twoich ubrań ściągniemy z zagranicy jeśli będzie taka konieczność. Metki, sznurki, skórki, napy i oczka prezentują się, jak dobrane właśnie pod Twoje oczekiwania. Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie. 

Priorytetem w naszej w pracy z Klientami jest ukierunkowanie na nowoczesność.
Tworząc stroje stawiamy na uwydatnienie mocnych stron kobiecej sylwetki oraz podkreślenie męskości – wiemy, że tego oczekują dzisiaj ludzie od mody. W naszych strojach można pokazać się na mieście, w pracy, podczas ważnych uroczystości – i zawsze prezentować doskonale. Efekt power look jest zagwarantowany.

Sandra Wildner SMF PROJECT