fbpx

NASZA HISTORIA

Who We Are

SMF PROJECT to kreatywna agencja projektowa zapewniająca kompleksową obsługę marek modowych od pomysłu, projektów przez produkcję, strategię marketingową, reklamę i rozwój kanałów sprzedaży. Na rynku dostępni są oczywiście niezależni projektanci mody, szwalnie czy agencje reklamowe, ale tylko my łączymy know how tych wszystkich elementów w jedną całość i kompleksowo budujemy i rozwijamy marki dla naszych klientów. Nasz team to eksperci w takich dziedzinach jak: projektowanie odzieży, konstrukcja, realizacja produkcji odzieży, grafika, E-commerce, Marketing i PR. Dzięki temu klient (właściciel marki) ma przez cały czas kontrolą nad jakością, planowaniem oraz kosztami swojego projektu. Co więcej nasza praca nie kończy się tylko na wypuszczeniu marki i produktu na rynek: kompleksowo zajmujemy się rozwojem kanałów sprzedaży i promocją marki, a także rozwojem kolejnych kolekcji i produktów.

 

Nasza siła to nie tylko doświadczony i wykwalifikowany zespół, ale także dostęp do najlepszych analiz rynku i konsumentów, a także technologii branżowych. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, iż jako jedna z niewielu firm na rynku jesteśmy partnerem WGSN (to największa na świecie platforma zajmująca się przewidywaniem trendów w modzie, marketingu i innych dziedzinach branży kreatywnej)

l

BIURO PROJKETOWE

PRODUKCJA

AGENCJA MARKETINGOWA

Jak możemy powiedzieć o sobie sami?

Zapewniamy kompleksową obsługę: od wykonania projektu, przez jego realizację  po reklam. Nie będziesz musiał się już martwić o szukanie odpowiedniego podwykonawcy dla każdej fazy realizacji Twojego zlecenia. Tworzymy zgrany, sprawdzony i doświadczony team. Możesz Nam w pełni zaufać na wszystkich etapach współpracy.

NASZE WARTOŚCI

Mission & 

Philosophy

01

POMAGAMY I WSPIERAMY

Nasza pracownia stworzona została po to, aby nieść pomoc małym i średnim producentom marek odzieżowych. Wiemy, jak wieloetapowy proces produkcji przejść bezkolizyjnie. Nauczymy też Ciebie.

02

POLEGAMY NA DOŚWIADCZENIU

Lata doświadczeń w branży oraz przejście przez wszystkie etapy projektowania i produkcji dla własnej marki doprowadziły nas tu gdzie jesteśmy. Nasze kompetencje to nasz największy atut.

03

JAKOŚĆ I ORYGINALNOŚĆ

Dzięki naszemu zespołowi fachowców Twoja marka otrzyma indywidualne projekty i rozwiązania skrojone na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb. Nie musisz śledzić trenów, my robimy to za Ciebie.

Process & Target

Czuwamy nad każdym z etapów wykonywanych prac

  • W pierwszej kolejności przeanalizujemy Twoje potrzeby.
  • Następnie, podczas projektowania i tworzenia strategii marketingowej uwzględnimy oczekiwania marki oraz wczujemy się w preferencje osób, które w przyszłości mają nosić ubrania.

Proces produkcyjny wspieramy kontrolą jakości

  • Optymalizacja każdego etapu tworzenia wynika z szacunku dla Klienta. Dzięki temu, że jesteśmy gotowi na wprowadzanie poprawek na każdym etapie produkcji – oszczędzamy Twój czas.

Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły

  • Wesprzemy Twoje działania w wypromowaniu nowopowstałej kolekcji.
  • Od koncepcji po reklamę gotowych ubrań – stale jesteśmy do Twojej dyspozycji.

NASZ KAPITAŁ TO LUDZIE

Founder &

Director

SANDRA WILDNER

Założycielka kreatywnej agencji projektowej cały czas podkreśla, że nie działa sama.
Każde oddane do użytku ubranie to efekt pracy zespołowej. Pełen inicjatywy team tworzą: projektanci, krawcowe, konstruktorzy oraz eksperci od marketingu. Tworząc poszczególne elementy ubioru pracujemy na wysokogatunkowych tkaninach. Przede wszystkim zwracamy uwagę na ich wysoką jakość wykonania,  więc do dodatki do Twoich ubrań ściągniemy z zagranicy jeśli będzie taka konieczność. Metki, sznurki, skórki, napy i oczka prezentują się, jak dobrane właśnie pod Twoje oczekiwania. Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie. 

Priorytetem w naszej w pracy z Klientami jest ukierunkowanie na nowoczesność.
Tworząc stroje stawiamy na uwydatnienie mocnych stron kobiecej sylwetki oraz podkreślenie męskości – wiemy, że tego oczekują dzisiaj ludzie od mody. W naszych strojach można pokazać się na mieście, w pracy, podczas ważnych uroczystości – i zawsze prezentować doskonale. Efekt power look jest zagwarantowany.

Sandra Wildner SMF PROJECT