fbpx
NASZA OFERTA

Pomagamy markom i Firmom wyróżnić się z tłumu

4 filary naszej pracy

Rozumiemy krajobraz zachowania konsumentów i jego dynamiczne zmiany w oparciu o technologię i trendy. Wiemy, jak tworzyć strategie i plany działań, które przygotują Twoją markę na przyszłość i dzięki którym będziesz o krok do przodu.

 

POMYSŁ
Wyjątkowe projekty zaczynają się od solidnej strategii. Analiza rynku, zrozumienie grupy docelowej oraz konkurentów i badanie trendów pomagają nam określić, jak powinna zachowywać się Twoja marka i określić najlepsze rozwiązania.
KREACJA
Wiemy, że kreatywne opowiadanie historii i angażujące treści są kluczowe dla sukcesu marki. Nawet najlepszy produkt bez odpowiedniej treści pozostanie niezauważony i niedoceniony przez klienta. Dzięki naszemu zespołowi zajmującemu się produkcją zdjęć i filmów jesteśmy w stanie podkreślić tożsamość Twojej marki w najbardziej efektywny sposób.
PLAN 
Skuteczna kampania to odpowiednio zaplanowana kampania. Mamy duże doświadczenie w planowaniu i zakupie mediów oraz mierzeniu efektywności naszych działań w czasie rzeczywistym.
Łączymy najlepszej jakości kontent z solidną strategią mediową, tak aby w sposób optymalny i kosztowo efektywny dotrzeć do Twojego odbiorcy.
REALIZACJA
Rozumiemy, że wizerunek i promocja marki musi przekładać się na sprzedaż. Wiemy jak doskonale łączyć kanały mediów społecznościowych, zwiększać zasięg i generować konwersje, aby Twoja marka wyróżniała się na tle innych. Nasz wewnętrzny zespół zapewnia, że treści i wydajność idą w parze, zapewniając najlepsze wyniki.

POZNAJ NASZĄ PRACĘ 

The Complete

Marketing Process

BRAND IDENTITY

Pomagamy wymyślić nazwę marki. Tworzymy logotyp i identyfikację wizualną.

STRATEGIA MARKI

Analizujemy konkurencję i planujemy grupę docelową. Tworzymy Strategię Marketingową, biznes plan oraz politykę cenową.

E-COMMERCE

Dobieramy i wdrażamy optymalny sklep internetowy. Zajmujemy się analityką, performance marketingiem oraz marketing automation. Planujemy oraz realizujemy produkcję materiałów foto i video.

PR MARKETING

Planujemy i realizujemy działania takie jak m.in. InfluencerMarketing, Media Relations, Eventy i press days, rozwój i prowadzenie Social Media, sesje zdjęciowe.

REKLAMA

Planujemy i realizujemy kampanie reklamowe: Google Ads, Meta Ads, Media, SEO.

ROZWÓJ SPRZEDAŻY

Zajmujemy się nie tylko rozwojem sprzedaży w Twoim sklepie internetowym, ale też w innych kanałach jak m.in. butiki stacjonarne, sprzedaż hurtowa (wholesale) czy obecność w platformach marketplace.