fbpx

STWÓRZ SWOJĄ MARKĘ Z NASZĄ POMOCĄ

Mentoring &

Konsultacje Online

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom stworzyliśmy dwa systemy, które mają za zadanie wprowadzić Was do świata w którym sami będziecie potrafili poruszać się w tak ważnej produkcji odzieży.

Nauczymy Was od czego zacząć i jakie etapy krok po kroku przygotować. Konsultacje online przystosowane są do przekazania niezbędnej wiedzy w zakresie projektowania oraz produkcji odzież, abyście samodzielnie poruszali się na każdym etapie produkcji.

NEW
DWIE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

KONSULTACJE

KURS

Know-How
NASZE DOŚWIADCZENIE I WIEDZA
Główną zaletą naszej oferty jest szybkie i bezstresowe przyswajanie wiedzy, która podana jest w bardzo zrozumiały sposób
MEET SMF PROJECT
Jak pracujemy
N
Konsultacje rozpoczynasz w dowolnym czasie i w wybranym przez siebie tempie
N
Świadczymy usługi pojedynczych konsultacji wspomagających kolejne etapy produkcji
N
Kursy stacjonarne/ online organizowane są w dogodnym dla Państwa terminie
N
Spotkania odbywają się online lub w siedzibie naszej firmy w Katowicach

01

KONSULTACJE ONLINE

Konsultacje online to szybka i doraźna pomoc w procesie tworzenia kolekcji jak i wsparcie na każdym etapie produkcji. Konsultacje powstały z myślą o osobach, które planują otworzyć swoją markę odzieżową, ale nie wiedzą od czego zacząć.

02

KURS STACJONARNY

Kurs  powstał dla osób, które myślą o założeniu marki odzieżowej, ale nie wiedzą od czego zacząć. Opracowaliśmy program, w którym pomożemy Ci przeanalizować pomysł, ustalić dalsze kroki oraz pokażemy gotowe rozwiązania.

NASZA WIEDZA POPARTA WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM
Gotowe Rozwiązania
Pomogliśmy wielu marką rozwinąć skrzydła, pomożemy i Tobie! Jeśli chcesz kroczyć wydeptanymi ścieżkami w procesie powstawania marki odzieżowej, skorzystaj z naszego doświadczenia. Gwarantujemy, że zaoszczędzisz czas i pieniądze, a zdobyta wiedza zaprocentuje i przełoży się na kolekcje i zysk. Uzyskaj kompleksową pomocą w temacie budowania marki odzieżowej.

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC

Czego Cię Nauczymy

JAK ZAPROJEKTOWAĆ KOLEKCJE

Nauczymy Cię jak powinien wyglądać proces projektowania odzieży. Od czego zacząć jak przygotować pierwszy mood board oraz niezbędne rysunki. Od początku wszystkie kroki powinny być precyzyjnie zaplanowane oraz dopasowane do Twojego pomysłu. Jak dopasować najlepszą tkaninę do Twoich projektów. Jak poruszać się w paletach kolorów.

l

JAK PRZYGOTOWAĆ DOKUMENTACJE

Nauczymy Cię jak powinny wyglądać kolejne kroki przygotowania karty potrzebne do produkcji, opowiemy co powinno się w nich znajdować, jak powinny być prawidłowo opisane. Jakie są różnice między produkcją w Polsce a zagranicą.

POZYSKIWANIE DOSTAWCÓW

Najważniejszym elementem w procesie tworzenia odzieży jest pozyskanie odpowiednich partnerów biznesowych, począwszy od szwalni aż po dostawców surowców potrzebnych do realizacji projektu takich jak tkaniny, dzianiny, dodatki krawieckie. W jaki sposób pozyskać próbniki od producentów. Jak dopasować najlepszą tkaninę do Twoich projektów.

ZLECENIE PRODUKCJI

Najistotniejszym etapem produkcji odzieży jest dobór szwalni z którymi będziecie współpracować przy produkcji. Jak to zrobić? Jak znaleść szwalnie godne zaufania? Jak znaleść odpowiednie miejsce dla swojego projektu? Jak ustalać warunki współpracy?

STRATEGIA I MARKETING
Branding

Kluczowe dla każdego projektu jest budowanie silnej Marki. Budowanie Marki z czasem rozpoznawalnej i dobrze kojarzonej wymaga konsekwentnego działania, zarówno na etapie projektowania jak i ustalania wizji przyszłości – wyznaczania. Wraz z naszymi specjalistami od marketingu i strategami marki pomożemy Ci przejść proces brandingu z największą staranności i zgodnie z najnowszymi trendami.

MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

Konsultacje & Mentoring

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI, NAPISZ DO NAS. CHĘTNIE PRZEDSTAWIMY CI SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ I MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY
Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAĆ
Founer &

Director

SANDRA WILDNER
Założycielka kreatywnej agencji projektowej cały czas podkreśla, że nie działa sama.
Każde oddane do użytku ubranie to efekt pracy zespołowej. Pełen inicjatywy team tworzą: projektanci, krawcowe, konstruktorzy oraz eksperci od marketingu. Tworząc poszczególne elementy ubioru pracujemy na wysokogatunkowych tkaninach. Przede wszystkim zwracamy uwagę na ich wysoką jakość wykonania,  więc do dodatki do Twoich ubrań ściągniemy z zagranicy jeśli będzie taka konieczność. Metki, sznurki, skórki, napy i oczka prezentują się, jak dobrane właśnie pod Twoje oczekiwania. Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie.